SSS - Özel eğitime ihtiyacı olan çocuğum hakkında alınan kararlara itiraz hakkımız var mıdır?

Major insurance providers accepted

Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği’nin 18.maddesi gereği bu karara itiraz etme hakkınız var. Bu maddede yer alan açıklamalar şöyle:

a) Veli, eğitsel değerlendirme ve tanılama ile yerleştirme kararlarının her birine birer defa olmak üzere, kararın kendisine tebliğ edildiği tarihten itibaren 60 gün içinde itiraz edebilir. Buna göre kurul uygun gördüğü takdirde yeni bir değerlendirme süreci başlatabilir ve bir ay içerisinde aileyi bilgilendirir.

Sohbet
1
Ücretsiz Eğitim Hattı
Merhaba.
Ücretsiz eğitimlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?